Hakkımızda

Özde Güven olarak 1987 yılında bir gayrimenkul yatırım şirketi olarak başladığımız ticari yaşamımızda her zaman dürüstlüğü ve güvenilirliği ön plana koyduğumuzdan sürekli gelişim ve müşterilerimizle karşılıklı büyüme prensibi ile bugünlere gelmiş bulunuyoruz. Yaptığımız ve içinde yer aldığımız projelerin bizi bu noktaya getirmesi ile birlikte 2013 yılından itibaren sektörde inşaat firması olarak da faaliyet göstererek, dinamik ve yaşamın içinden projelere imza atmaktayız.
 

Faaliyet bölgemiz olan Tuzla ve ona bağlı Aydınlı bölgesinde gelecekte inanılmaz değerlenecek yatırım amaçlı projelerin içinde bulunarak insanların da bu anlamda zenginleşmesine yardımcı olmak için danışmanlık faaliyetlerimizi bu konuda devam ettirmekteyiz. Bu konuda bölgesinde güven ve istikrar ın 1 numaralı adresi olan  şirketimizin her geçen yıl daha da büyük işlere imza attığını gururla görürken bizimle iş yapan firmaların da bu gelişim ve büyüme sürecinde yanımızda olduğunu görmek büyük bir onurdur.

Bu bağlamda şirketimizin piyasada ve sektörde isminden söz ettiren ve yaptığı işler ile kalitenin merkezi olan bir marka olduğunu söylemek yanlış olmaz. Ürettiğimiz projeler ile herkesin mutlu yaşam sürebileceği mekanlar ortaya koymaya devam edeceğiz.
 
Özde Güven İnşaat 'ın“Kente kimlik katan yaşam alanları kazandırmak’’ misyonuyla değişime ve gelişime açık, müşteri odaklı, yenilikçi ilk projesi olan Özde City de daireler sahiplerine teslim edilmiştir.
 

Bölgesinin en çok tercih edilen yaşam alanı geliştirici şirketinden biri olma başarısını yakalayan Özde Güven İnşaat, istikrarlı bir grafik üzerinde seyreden, şeffaflık ve modern kurumsal yönetim ilkeleri doğrultusunda hazırlanan finansal bilgileri ile bölgesinde cirosunu en çok artıran firmalar arasında yer almaktadır.
 

Özde Güven İnşaat, köklü geçmişinden aldığı güç ile odaklanma, farklılaşma, yenilikçilik ve sürdürülebilirlik temelleri üzerine kurduğu çalışma anlayışını koruyarak yeni projeler üretmeye ve yeni başarı hikâyeleri yazmaya devam edecektir.